MĄKI, PANIERKI


 

Jak wybrać odpowiednią mąkę?


Rodzaje mąki można podzielić ze względu na zastosowany surowiec (ziarna) oraz ze względu na przeznaczenie - do produkcji pieczywa, wyrobów cukierniczych, makaronów. Mąka to na ogół zmielone ziarna pszenicy, prosa, zbóż – żyta, ryżu, czy owsa. W naszej ofercie znajdziesz mąkę m.in.: gryczaną, kokosową, migdałową, z orzeszków archaidowych, do pizzy oraz do ciasta drożdżowego. Mąki te są bogate w wysokiej jakości białka, kwasy tłuszczowe, węglowodany i minerały. Świetnie sprawdzą się jako dodatek przy słodkich wypiekach czy zagęszczaniu deserów.
 

Najlepsza mąka do pizzy


Pizza prosto z Włoch urzeka swoim wyjątkowym smakiem. To nie tylko zasługa unikalnej tradycyjnej receptury czy wypiekania. Sekret tkwi w mące, z której wyrabia się bazę, czyli ciasto. W naszym asortymencie znajdziesz specjalną mąkę do pizzy Farina. Świetnie sprawdza się również w cieście francuskim lub pieczywie domowej roboty. Mąka pszenna Farina zachowuje wilgotność, jak i również łatwo się ją wyrabia. Idealna jest do przygotowania tradycyjnej neapolitańskiej pizzy czy do chleba produkowanego na zakwasie.
Zapraszamy do zapoznania się również z kategorią produkty bezglutenowe.  Znajdziecie tam wiele produktów bogatych w składniki odżywcze!

 
 
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie