Napoje roślinne 

Napoje roślinne - wegańskie mleko


Na półkach w sklepach znajdziesz wiele napoi roślinnych w różnych wariantach smakowych na przykład napoje ryżowe, napoje sojowe, napoje owsiane, napoje kokosowe, napoje migdałowe. Jednak najbardziej popularnym napojem roślinnym jest napój sojowy. Otrzymywany jest poprzez namaczanie w wodzie nasion soi, jest popularny szczególnie w Chinach i w kuchni kantońskiej. Jest to produkt pochodzenia roślinnego, który jest idealnym zamiennikiem mleka krowiego. Ma łagodny smak i mleczną konsystencję, stworzony został specjalnie dla miłośników kawy. Idealnie nadaje się do spieniania, dzięki czemu można cieszyć się przepyszną Latte Macchiato lub Cappuccino.
 

Czy napoje roślinne są zdrowe?


Wybór napojów roślinnych jest ogromny - szczególnie w naszym sklepie. U nas znajdziesz m.in. napój sojowy, owsiany, kokosowy z wapniem, migdałowo-ryżowy, ryżowy, sojowy z wapniem C. Produkty wytwarzane z roślin są doskonałą propozycją dla osób, które ze względów zdrowotnych lub światopoglądowych nie spożywają wyrobów pochodzących od zwierząt. Nie zawierają laktozy, glutenu, cukru i sztucznych konserwantów. Całkowity zamiennik mleka krowiego, który znakomicie sprawdza się w porannej kawie oraz ulubionym musli.
Zapraszamy do zapoznania się również z kategorią pestki, ziarna i nasiona. Znajdziecie tam wiele produktów bogatych w składniki odżywcze!


 
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Magia Kuchni -  Warszawa