Orzechy


Przez lata wokół niektórych zdrowych składników zdążyła namnożyć się masa nieprawdziwych informacji na temat ich działania. Orzechy bywają oskarżane głównie o wysoką wartość kaloryczną, jednak tak prosta kategoryzacja nie uwzględnia potwierdzonych naukowo faktów na temat ich prozdrowotnego działania. W swoim składzie zawierają one wiele zdrowych kwasów tłuszczowych, białko, błonnik, kwas foliowy, magnez, czy witaminy takie jak E i K. Tłuszcze nienasycone zdecydowanie silniej wpływają na całkowity bilans energetyczny, niż kaloryczny. Są one wręcz niezbędne do prawidłowego działania zdrowego organizmu.

Sklep z bakaliami to miejsce, w którym znaleźć można wiele zdrowych przekąsek, potencjalnych zamienników słodyczy, chipsów, czy jedzenia typu fast food. Produkty spożywcze online, które zamówić można w tej kategorii, wzmagają uczucie sytości, a jednocześnie są tak smaczne, że trudno się od nich oderwać. Wystarczy zamówić wybrane artykuły, żeby już wkrótce jeść wypełnioną nimi miskę musli, piec pełne dodatków ciasta, albo spełniać mniej popularne plany kulinarne z ich użyciem.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij