OWOCE

Owoce w puszce - świeże i zdrowe


Owoce w puszce goszczą w naszym sklepie od bardzo dawna. Naszymi ulubieńcami są śnieżne gruszki, pulpa mango, pędy bambusa w nitkach oraz tropikalny koktajl owocowy. Są to produkty, których możecie nie znaleźć w sklepach, a zasługują na swoje miejsce w każdej kuchni. Smaczne i słodkie, ładnie wyglądają, można ich używać na setki sposobów! Jedną z głównych zalet produktów dostępnych w puszkach jest ich wydłużony okres przydatności do spożycia. Ich trwałość zapewnia proces sterylizacji oraz szczelność opakowania, chroniącego przed dostępem powietrza, światła i zanieczyszczeń.
 

Owocowe przetwory


Połówki owoców, pozbawione pestek, zamoczone w sosie własnym zachowują swoją soczystość i słodycz. Można stosować je jako dodatek do ciast, deserów, pieczonych mięs oraz jako dekoracja. Syrop doskonale nadaje się jako składnik napojów i koktajli. W owocach i warzywach z puszki nie zachodzą procesy biologiczne, które powodowałyby ich starzenie się. Dlatego przez cały okres przydatności zachowują pełną świeżość. Takie produkty nie tracą potrzebnych naszemu organizmowi witamin.
Zapraszamy do zapoznania się również z kategorią przetwory warzywne!
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zamknij