Papryka wędzona ostra 500g La Chinata

48,57 brutto44,97 zł netto8
Zapytaj o produkt

Papryka wędzona ostra 500g


Papryka jako przyprawa jest dobrze zmielonym, ususzonym proszkiem pochodzącym z różnych odmian papryki (słodkich jak i ostrych), które różnią się wielkością i kształtem. Jako niezwykle aromatyczna przyprawa doskonale komponuje się z mięsem i rybami. Można dodawać ją do zup, sałatek, ryżu, oraz potraw mącznych.

Papryka wędzona  La Chinata oprócz walorów smakowych posiada również właściwości rozgrzewające, poprawiające krążenie, bakteriobójcze, przeciwbólowe, poprawiające samopoczucie oraz poprawiające trawienie. Suszona jest  w dymie z drewna dębu iberyjskiego - dzięki czemu jest niepowtarzalnie smaczna i aromatyczna! Zawiera dużo witaminy C, B, dość dużą ilość beta-karotenu i olejki eteryczne. W Hiszpanii kucharze dodają jej jako tajemny składnik dań, które cieszą nasze podniebienie. Należy pamiętać, że papryka wędzona uwalnia swój smak pod wpływem ciepła, dlatego ważne jest aby dodać ją, gdy potrawa się jeszcze gotuje. Używajmy jej z umiarem, ponieważ ma intesywny smak.

Kraj pochodzenia : Hiszpania
Przechowywać w suchym miejscu.
 

31-6 styczeń - firma nieczynna!
W związku z powyższą informacją, zamówienia złożone w tych dniach będą realizowane poczynając od kolejnych dni pracujących!

Zaczęcamy do wcześniejszego składania zamówień :)




 

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Magia Kuchni -  Warszawa