PŁATKI, MUSLI


 


Na jakie płatki śniadaniowe się zdecydować?


Często są one postrzegane jako żywność pełnowartościowa, dostarczająca witamin i energii na cały dzień. Płatki na śniadanie to nuda? A co powiesz na różnego rodzaju płatki - każdego dnia inny? W naszej ofercie znajdziesz musli i płatki w wielu wydaniach, dodatkowo ogromny wybór bakalii i napojów roślinnych, które z musli smakują znakomicie. Oferujemy m.in. płatki: drożdżowe, owsiane, ryżowe, kukurydziane czy gryczane.
 

Płatki śniadaniowe i musli: dobry pomysł na śniadanie


Chcesz zmienić swoją dietę? Płatki są istotnym elementem zdrowego żywienia i powinny znaleźć się w Twoim menu. Dla wielu z Was płatki śniadaniowe są pierwszym lub drugim posiłkiem każdego dnia. W wielu przepisach i książkach kucharskich ze słodkościami znajdziesz wiele przepisów na pyszne ciasta, desery, czy torty, wykorzystujących płatki kokosowe czy migdałowe.
A co z owocami? Najlepiej do pysznej, domowej owsianki dorzucić suszone śliwki, banany czy kandyzowaną gruszkę. Zapraszamy do zapoznania się z kategorią suszone owoce. Znajdziesz tam wiele pełnowartościowych produktów!
 
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie